Nabídka apartmánů a studií - Volařík
Apartmány Volarik jsou nově vybudované apartmány v Mikulově s krásnými výhledy a nadstandardním vybavením pokojů
Apartmány Volarik, Mikulov, ubytování, novinka, panoramatické výhledy
21675
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21675,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Apartmány

Vyberte si to správné ubytování pro Vás

Studio 1+kk

Studio 1+kk je s dvojlůžkem a možností přistýlky pro maximálně 3 osoby. Je vybaveno moderním nábytkem, tresorem a televizí. Dále i malou kuchyňkou s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím. Možností je využití společné terasy nebo velké společné kuchyňě, kde najdete elektrickou troubu, pračku, ledničku, kávovar a případně potřebné nádobí. Součástí studia 1+kk je také klimatizace.

CENÍK
Dvoupostel

Trezor na vaše cennosti

Klimatizace
Klimatizace

Plochý LCD televizor

Přistýlka
Možnost přistýlky

Malá kuchyňka

maximální kapacity 3 osoby
Maximální kapacita 3 osoby

Apartmán 2+kk - obývací místnost s kuchyňským koutem

Apartmány 2+kk

Apartmány 2+kk jsou kompletně nově vybudované apartmány pro ubytování maximálně čtyř osob. Jsou vybaveny moderním nábytkem, tresorem a televizí. Součástí je i kuchyňka s ledničkou, elektrickou pečící troubou, mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, indukční dvouplotýnkovou varnou deskou, myčkou a nádobím. Komfort koupelny doplňuje vana. Apartmány 2+kk jsou vybaveny klimatizací. Možností je i využití společné terasy.

CENÍK
Dvoupostel

Trezor na vaše cennosti

Klimatizace
Klimatizace

Kuchyňka s troubou

rozkládací pohovka

Plochý LCD televizor

Maximální kapacita 4 osoby

Vana

Byt 2+kk

Byt 2+kk je nově vybudovaná, kompletně vybavená bytová jednotka s lůžky maximálně pro 5 osob. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, součástí zařízení je tresor, televize a pračka. Kuchyňe je doplněna elektrickou pečící troubou, ledničkou, mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, indukční čtyřplotýnkovou varnou deskou, myčkou a nádobím. Komfortní koupelna je vybavena vanou. Tento typ apartmánu je klimatizován. Možností je i využití společné terasy.

CENÍK
Dvoupostel

Trezor na vaše cennosti

Pračka

Klimatizace
Klimatizace

Kuchyňka s troubou

rozkládací pohovka

Plochý LCD televizor

Maximální kapacita 5 osoby

Vana